VIVID secures £100m loan to deliver 450 social homes
The housing association is the first to draw funds from NatWest’s £500m social loan fund, which is designed to accelerate the delivery of homes for social rent across the country.…
Bansko Apartments
Италианската отбранителна и аерокосмическа група Leonardo представи в четвъртък планове за нова многопластова система за противовъздушна отбрана, докато европейските страни засилват военния си капацитет за укрепване на отбраната срещу Русия…
Simon Bourne, the group’s chief commercial officer, will now step up to become interim chief executive while the board searches for a permanent successor to Pullen. The post Marshalls CEO…
Китайският издател на игри Tencent и японската компания за видеоигри Capcom стартираха официалния уебсайт за тяхната мобилна игра Monster Hunter: Outlanders, с вече налична предварителна регистрация. Играта запазва класическото изживяване…
In a trading update, the self-storage company reported a 3.3% rise in like-for-like revenue for the fourth quarter from £57.5m in 2024 to £59.4m. The post Revenue up at Safestore…
Критиците на опозицията обвиниха тайванския лидер Уилям Лай Чинг-те за подклаждане на страх на острова с предположението си, че Пекин може да се готви да превземе Тайван със сила до…
Its two existing units at the West Midlands retail destination have been combined into one upgraded flagship space under M&S’s new renewal store concept. The post M&S upsizes into 100,000…
След писмото на TSMC, спиращо леярските услуги за напреднали процеси за компании за AI чипове в континентален Китай за 7nm и по-ниски, леярната за полупроводници на Samsung също изпрати подобно…
The Competitions and Markets Authority (CMA) has cleared Unite Group’s £723m takeover of rival company Empiric Student Property following the first phase of its review. The post Unite Group flags…
Наследник на техниката за боядисване на вратовръзка на етническата група Bai, създава възли върху тъкани в бояджийница в село Zhoucheng на автономна префектура Dali Bai, провинция Юнан в Югозападен Китай,…